вторник, 8 декабря 2015 г.

Для групи 34е!
Тема "Декартові координати у просторі"
Домашнє завдання на 09.12.
Задача№15.
Доведіть, що трикутник з вершинами А(7;1;-5), В(4;-3;-4), С(1;3;-1) є рівнобедреним.
Задача№17.
Доведіть, що трикутник з вершинами А(1;0;1), В(1;1;0), С(1;1;1) є прямокутний.
Задача№18.
Доведіть, що трикутник з вершинами А(3;-2;1), В(-2;1;3), С(1;3;-2) є рівносторонній.

суббота, 7 ноября 2015 г.

Для групи 34е!
Готуємося до контрольної роботи.
Задачі.
1. Відстань від точки М до всіх вершин квадрата дорівнює 10см. Знайти відстань від точки М до до площини квадрата, якщо діагональ квадрата дорівнює 12см.

2. Відстань від точки М до всіх вершин правильного трикутника дорівнює 5см., а до площини трикутника 3см. Знайти висоту трикутника. ( згадайте, що правильний  трикутник зображується трикутником  будь-якої форми, що у правильному трикутнику висоти  перетинаються в одній точці і діляться цією точкою у відношенні  2 : 1, рахуючи від вершини трикутника ).

3.  Відстань від точки М до всіх вершин правильного трикутника дорівнює 10см. Знайти відстань від точки М до площини трикутника, якщо медіана трикутника дорівнює 9см  ( згадайте, що у правильному трикутнику медіани також перетинаються в одній точці і діляться цією точкою у відношенні  2 : 1, рахуючи від вершини трикутника ).

4. Діагоналі АС і ВД ромба АВСД перетинаються в точці О. До площини ромба проведено перпендикуляр СS. Знайдіть величину кута SОД ( згадайте, що ромб зображується паралелограмом, що діагоналі ромба перетинаються під прямим кутом і застосувати теорему про три перпендикуляри ).

Відео про визначення глибини метро.


воскресенье, 1 ноября 2015 г.

Для учнів групи 34е!
Переглянути теоретичний матеріал "Відстані у просторі"та "Кути у просторі"(у таблицях).

пятница, 18 сентября 2015 г.

Для учнів групи 71т!
Повторити тригонометричні  формули, записати у робочих зошитах розв'язання прикладів і виконати домашнє завдання.

Для учнів групи 34е!
Повторити розв'язки тригонометричних рівнянь, записати у робочому зошиті приклади 1,2,3. Виконати домашнє завдання.

понедельник, 25 мая 2015 г.

Ми завершили вивчення невеликої за обсягом, але не за її значенням у математиці теми"Декартові координати у просторі". Рене Декарт примусив алгебру працювати на геометрію і навпаки. Ввівши систему координат, він поєднав ці дві науки.Тільки вісім математичних понять пов'язано з ім'ям Декарта, але й одного з них - декартової геометрії достатньо, щоб назавжди його ім'я лишилося серед найвидатніших творців математики. 

Рене Декарт. Цікаві факти.

четверг, 23 апреля 2015 г.

Дистанційне навчання! 24 квітня!

Для групи 30кп!
Повторити тему"Декартові координати у просторі"( таблиця у робочому зошиті). Накреслити у зошиті таблицю"Задачі на запис геометричних фактів за допомогою координат", записати розв'язання задачі та виконати домашнє завдання.

пятница, 30 января 2015 г.

Дистанційне навчання! 31 січня!

Для групи 30кп!
На попередньому уроці ми з вами удосконалювали навички у розв'язуванні показникових рівнянь і  почали розв'язувати показникові нерівності. Перегляньте уважно правила розв'язання найпростіших показникових нерівностей  тут.  Виконати вправи №93, №100(а-г), №112(а,б).

пятница, 23 января 2015 г.

Дистанційне навчання! 24 січня!

Для групи 30кп!
На попередньому уроці ми з вами почали розв'язувати найпростіші показникові рівняння.
Прогляньте теоретичний матеріал по даній темі. Розв'язати у робочому зошиті показникові рівняння. Для закріплення навичок потренуйтеся  (усно!) розв'язувати найпростіші показникові рівняння з таблиці